У столиці презентована експозиція «Кожен має право знати свої права»

12.06.2012

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб організувати експонування виставки у вашому місті, зв’язуйтеся з координаційною групою програми "Розуміємо права людини"

Рауль Валленберг, Холокост и ценностные установки / рабочая тетрадь для учителей

08.06.2012

2012 г. - 100 лет со дня рождения Рауля Валленберга. Шведский учитель Микаэль Энокссон провел в «Мемориале» (Москва) мастер-класс для российских учителей. Urokiistorii публикуют рабочую тетрадь и презентацию, которые можно использовать в качестве методических материалов на уроках истории в школе

Школа вільних людей

08.06.2012

Дві моделі освіти є двома різними способами сприйняття світу... Викладання – це надихання до самостійних відкриттів, до ставлення під сумнів того, з чим учні чи студенти не погоджуються, до пошуків альтернативних рішень, до знаходження кращого способу, до пізнання великих досягнень минулого і прагнення опанувати їх самостійно...

Права людини у змісті навчальних програм

07.06.2012

Вчителів усіх предметів, працівників системи шкільної та позашкільної освіти, громадських діячів, учнів та студентів, випускників навчальних програм з прав людини та громадянської журналістики та усіх, кому цікаво зробити щось для покращення якості громадянської освіти в Україні, запрошуємо долучитись до проекту "Думати демократично: впровадження у зміст освіти підходу, заснованого на правах людини"

У світ поламаних дітей з широко закритими очима

07.06.2012

Уже 5 років Аня Геращенко, лікар-педіатр, екологічна активістка, член Харківської обласної фундації «Громадська альтернатива», займається проблемою якості життя дітей-інвалідів та дорослих, що проживають в інтернатах України.

Конкурс на участь у Восьмій Всеукраїнській Школі з прав людини для молоді

30.05.2012

До участі у конкурсі запрошуються молоді люди віком від 18 до 28 років, які мають мотивацію активно діяти у сфері захисту та підтримки прав людини, співпрацюють або зацікавлені у співпраці з громадськими організаціями. Дата і місце проведення: Чернігів, 25-31 липня 2012 р.

Ювенальна юстиція: нечіткі визначення призводять до міфів

30.05.2012

Уповноважений президента з прав дитини в Україні Юрій Павленко виявив бажання розповісти читачам DT.UA про ювенальну юстицію, щоб розвіяти тим самим численні міфи, які супроводжують спроби впровадити її на всьому пострадянському просторі.

Студенти відвідали судове засідання в рамках факультативу «Знай і вмій захистити свої права»

30.05.2012

Центр права м. Котовськ організував студентам навчальних закладів міста екскурсію до міськрайонного суду. Студенти були присутніми на судовому засіданні та спілкувалися із суддею

Зростання – це не добробут

29.05.2012

Політики підвищують податки і скорочують видатки – на охорону здоров’я, освіту і пенсії. Хіба ми перестали мріяти про побудову пристойного суспільства? – запитує великий історик Тоні Джадт у величезному інтерв’ю, яке він дав перед смертю. В Америці це одна з найважливіших книжок останніх місяців

Трохи морального реалізму

29.05.2012

"Можна набити країну до верху неурядовими організаціями, але якщо у ній немає верховенства права, а правлячий клас є хижацьким, то усі досягнення не будуть мати особливого ефекту..."

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль