«Школа права» для сільських вчителів Рівненської області

29.05.2012

РОГО «Комітет виборців України» продовжує до 10 червня прийом заявок на на участь в другій «Школі права» для вчителів правознавства сільських і селищних шкіл та секретарів сільських рад Рівненської області.

Відділ освіти вважає вчителя за безправного раба

21.05.2012

"…Для них головне – сліпа покора та беззастережне виконання їхніх наказів, навіть абсолютно безглуздих. Засипають школи зливою безглуздих паперів та ідіотських вказівок, вимагають безкінечних звітів, доскіпуються до кожної дрібниці. ...Чи вчитель-раб навчить і виховає вільного громадянина? Ні, в кращому випадку, він відтворить такого ж холуя, як і сам"

Публічна дискусія: «Лев Копелєв: Чого історія навчила мене?» у Львові (ВІДЕО)

16.05.2012

11 травня 2012 року в приміщенні Національного музею-меморіалу «Тюрма на Лонцького» у Львові відбулася публічна дискусія: «Лев Копелєв: Чого історія навчила мене?», а також презентація нових видань ХПГ.

Діти в школах-інтернатах Чернігівської області

28.04.2012

Протягом грудня 2011 р. – квітня 2012 р. за ініціативою громадської організації М’АРТ (м. Чернігів) були відвідані заклади Чернігівської області, де постійно перебувають діти без батьків, у тому числі діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування

Невдала книжка

28.04.2012

Володимир В’ятрович, Друга польсько-українська війна 1942–1947. Київ: Видавничий дім «Києво-Могилянська академія», 2011. 228 с.

Фотополювання на міліціонера: ліцензія не потрібна

27.04.2012

Не будемо блукати у заплутаних лабіринтах суперечливого українського законодавства, а просто обговоримо окремі моменти, які можуть допомогти в одвічному протистоянні журналіста й правоохоронця. Хоча чому лише журналіста – фіксувати дії правоохоронця за допомогою технічних засобів (відео-, фото-, аудіопристрої) має право будь-який громадянин України. Але, одразу уточнюю – не завжди і не всюди.

Вчителів зганяли на мітинг проти Тимошенко?

20.04.2012

Мітинг противників екс-прем’єра Юлії Тимошенко під судом в Харкові був представлений співробітниками комунальних підприємств і бюджетниками.

Права людини - уроки історії ХХ століття

18.04.2012

До уваги учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів, вчителів історії! Запрошуємо взяти участь у молодіжній дискусії на тему: «Права людини - уроки історії ХХ століття». Перший етап - підготовка есе на одне із запитань – до 15 травня 2012 року

Зроблено перші кроки до збереження малих шкіл

17.04.2012

Понад півсотні практичних дій на збереження шкіл було запроваджено освітянами з семи областей України. Це стало можливим завдяки їх участі у навчальному курсі «Як вберегти від закриття школу у своїй громаді»

Історія України багатокультурна

12.04.2012

Новий посібник для учнів «Разом на одній землі» можна отримати, надіславши заявку від освітньої установи. Доступна електронна версія

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль