Як полагодити світ навколо себе: практичний путівник з громадського активізму

07.02.2017

Тільки практичні приклади реальних успішних проектів, в яких активісти об’єдналися та змогли впровадити зміни різного масштабу, в тому числі, організувати прибирання сміття. Курс знаходиться у вільному доступі та відкритий для кожного. Долучайтесь!

Інститут Медіа Права оголошує набір на дистанційний курс з доступу до інформації

07.02.2017

Дистанційний курс розроблений для працівників ЗМІ, зокрема, для журналістів і редакторів, а також для громадських активістів. Останній день подачі анкет – 12 лютого

Хочете більше знати про підхід, заснований на правах людини? Реєструйтеся для участі у тренінгу для громадських активістів

25.01.2017

Впродовж січня-лютого 2017 року ПРООН та ГО «МАРТ» організовують вісім регіональних тренінгів, присвячених підходу, заснованому на правах людини (Чернігів, Ужгород, Львів, Рівне, Дніпро, Кропівницький, Херсон, Краматорськ)

Літературно-історичний захід «Варлам Шаламов та Харків»

30.09.2016

У середу, 5 жовтня, о 16:00 у приміщенні Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка (пров. Короленка, 18) відбудеться літературно-історичний захід «Варлам Шаламов та Харків»

Оголошення про конкурс на проходження онлайн-курсу «Вступ до теми права людини, недискримінація та проведення кампаній»

14.09.2016

Онлайн-курс розпочнеться 26-го вересня та триватиме чотири тижні. Взяти участь у конкурсі можна заповнивши онлайн-анкету. Проект реалізується ГО “ЦСД”, Проект Без Кордонів в партнерстві з ГО “Інсайт” за фінансової підтримки Фундації «Пам’ять Відповідальність Майбутнє»

Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності»

09.09.2016

До участі в Конкурсі запрошуються учні/учениці 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних училищ і студенти/студентки коледжів.Останній термін подання есе на Конкурс – 17:00, 1 листопада 2016 р.

Всеукраїнський конкурс навчально-методичних розробок з прав людини

09.09.2016

До участі в Конкурсі запрошуються педагогічні працівники/ці, творчі колективи навчальних закладів, наукових установ, громадських організацій незалежно від фахової освіти, педагогічного стажу, віку. Останній термін подачі розробок - 17.00, 1 листопада 2016 р.

Публічна дискусія «Злочин без кари та кара без злочину» у Харкові

08.09.2016

У вівторок, 13 вересня, о 14:30 у приміщенні Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка (пров. Короленка, 18) відбудеться публічна дискусія «Злочин без кари та кара без злочину». Захід відбувається з нагоди експозиції документальної банерної виставки «Жити або писати. Оповідач Варлам Шаламов».

Знову погроми

08.09.2016

Річ не в тім, до якої етнічної групи належить злочинець, а в тім, що виходити треба лише з принципу презумпції невинуватості кожного, чия провина не доведена. Особливо ж уважно слід ставитися до тих злочинів, де вину найрадніше звертають на якихось «не таких» людей, на тих, кого простіше звинуватити, вигнати, погромити.

Запрошуємо загальноосвітні навчальні заклади до участі в проекті «Школа – територія прав людини»

29.08.2016

Якщо ваш навчальний заклад готовий до змін, орієнтованих на демократичні цінності і права людини, тоді ми чекаємо саме вашу шкільну команду для участі в проекті.Останній термін подання заявки на участь у конкурсі: 17.00, 10 вересня 2016 року.

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль