Надання юридичних консультацій із питання ліквідації/реорганізації школи!

29.02.2012

До уваги освітян та представників громадськості: юристи Східноукраїнського центру громадських ініціатив (м. Луганськ) на безоплатній основі надають кваліфіковану допомогу у вирішенні правових питань, що виникають під час закриття школи.

Історія Кривавщини та ліки від «пам’яті»

08.11.2011

Книга Тимоті Снайдера – це передусім концептуальний твір, який допомагає нам краще і глибше розуміти історію Східної Европи. Вона також є заанґажованим твором, скерованим на те, щоби ми лікувалися від «пам’яті» і тверезіше мислили про криваве минуле.

Тимоті Снайдер: «В Україні було два голодомори – радянський і нацистський»

31.10.2011

На презентацію українських перекладів книги "Криваві землі" до Києва приїхав автор – професор історії Єльського університету. Тимоті Снайдер мав чотири зустрічі з українськими читачами, зокрема з учителями історії. "Історична Правда" представляє конспект його лекцій.

Дотримання права на освіту у Львівській області: рапорт з моніторингу

27.10.2011

Публікація, яку можна переглянути або скачати у форматі pdf, буде цікавою для працівників системи освіти, юристів та громадських активістів

«Інтернет та нові можливості із залучення додаткових ресурсів для школи»

27.10.2011

Про можливості використання мережі інтернет у фандрейзинговій діяльності шкіл розповідається у новій книзі СЦГІ, яку можна скачати у форматі pdf

Правовые аспекты возмещения вреда, причиненного в школе

25.10.2011

Как правило, школа не несет ответственности за личные вещи детей, которые были утеряны, украдены или повреждены. Как же быть в такой неприятной ситуации?

«Права людини в системі освіти»

15.09.2011

Симпозіум на таку тему проведе Рада Європи: з 24 по 25 листопада 2011 (Страсбург). Учасники заходу: студенти, освітяни, учителі, які викладають громадянську освіту. Заявки на участь слід надсилати до 25 вересня 2011.

О деле Михаила Ходорковского

05.09.2011

Фрагмент главы о деле М.Ходорковского из книги адвоката Генриха Падвы «От сумы и от тюрьмы...», которая выходит в начале сентября в издательстве «ПРОЗАиК».

Фінансова автономія шкіл: тіньові реалії та туманні перспективи

22.02.2011

Альтернативою нашій занадто централізованій системі управління освітою могла б стати автономізація шкіл. Які є передумови для цього? Які проблеми й виклики несе з собою така самостійність і чи можлива вона взагалі?.. Відповіді спробували дати експерти, котрі протягом двох років досліджували систему фінансування загальної середньої освіти в Україні і спробували виробити рекомендації щодо її реформування.

Школи знову без підручників

13.02.2011

Підручникотворення є прибутковою галуззю і її монополізація приносить значні кошти групам та особам, які мають доступ до управління державною власністю. МОНМС України не хоче впроваджувати прозорі, справедливі для всіх європейські стандарти випуску якісних підручників, вперто зберігає процедури, що залишають лазівки для зловживань

X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль